Paykwik Astropay Paywik Canlı Tombala
Haberler

Fatih Epson Teknik Servis

Fatih Epson Teknik Servisi

Epson markası, dünya üzerinde ve Türkiye baskı aletleri ve ekipmanları konusunda geniş bir hizmet ağıyla varlığını sürdürmektedir. Oldukça geniş bir müşteri kitlesi olan epsonepson satış ve satış sonrası hizmetler konusunda da kullanıcılarına karşı hep oldukça hassas olmayı hedeflemiştir. Bu bağlamda hizmet götürdüğü her nokta muhakkak bir teknik servis bulundurmuştur. Fatih Epson Teknik Servis, bu teknik servislerden sadece birisidir. Fatih Epson Teknik Servisepson markasına ait tüm orijinal epson kartuşlarıepson kartuş dolumuepson kartuş ve epson satış gibi hizmetleri direkt olarak epson tarafından yetkilendirilmiş bir yerden almanızı sağlayan teknik servistir. Her zaman ve her an aktiftir.

Fatih Epson Teknik Servis özelinde sizlere bugün yazıcı ve yazıcı ekipmanlarının kullanımı, kurulumu, epson kartuş dolumu ve orijinal epson kartuşları konusunda yardımcı olacağız. Ayrıca epson satış,  konusunda yapacağımız yönlendirmeler ile de istediğiniz takdir de anında Fatih Epson Teknik Servis aracılığı ile istediğiniz epson yazıcıya sahip olabileceksiniz. Orijinal epson kartuşlarıepson tarafından üretilen ve epson yazıcılarına uygun olan tek kartuş modelidir. Orijinal epson kartuşları, muadil ürünü olmayan ve kullanılmaması gereken bir kartuştur. Muadil ürün diye alacağınız kartuşlar veya kartuş mürekkepleri imitasyon veya sahte çıkarak yazıcılarınıza zarar verebilir. Bu ürünler alacağınız baskının kalitesini düşürürken yazıcınızın da ömrünü kısaltarak sizi sıkıntıya sokabilir.

 

Epson Teknik Servis olarak İstanbul’un Fatih ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Yazıcı ve yazıcı ekipmanları gündelik hayatımızda bilgisayarlarımıza entegre olarak en yaygın ve en sık kullandığımız ürünlerdir. Her teknolojik ürün gibi yazıcılar da oldukça hassas yapıdadır.  Düzenli bakım ve sistemli bir şekilde temizliği gereken teknolojik aletler olan yazıcılar, kesinlikle orijinal epson kartuşları kullanılarak kullanılmalıdır. Piyasada oldukça yaygın bir şekilde satılan merdiven altı üretim ile elde edilen sahte ve imitasyon kartuşlar yazıcılarınızın fonksiyonlarını tam olarak kullanamama gibi bir durumla sizleri karşı karşıya bırakabilir. Bu kartuşlar kısa sürede tükenir, baskı aldığınız doküman ve belgeler düşük kaliteli veya eksik çıkar, yazıcılarınızın ömrünü kısaltır ve bozulmalarına sebep olur. Fatih Epson Teknik Servis ile orijinal epson kartuşları satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu